Luxury Condo Beachfront Full Kitchen Fast Wifi
Luxury Condo Beachfront Full Kitchen Fast Wifi Juan Dolio har en terrasse og en swimmingpool og ligger ca 5-minutters gang fra Playa Real. Colmado Mar Azul mini-market er mindre end 1 km væk.
Nærliggende attraktioner inkluderer Barcelo Capella Beach Resort.
Gæsterne vil nyde tilstedeværelse af en personlig værdiboks, kaffe- og tefaciliteter, klimaanlæg på værelserne.
Restaurante el Meson Espanol og Sal Marina Restaurant ligger 5 minutters gåtur væk og tilbyder nogle af de bedste retter i Juan Dolio.
- Lokale seværdigheder
- Playa Hemingway653 km
- Playa Juan Dolio3071 km
- Dream Casino at Costa Caribe2536 km
- Clinica Galmedical Internacional225 km
- Playa Real155 km
- Colmado Blue535 km
- Colmado Mar Azul mini-market1001 km
- Barcelo Capella Beach Resort479 km
- Los Marlins Golfbane2657 km
- Gift Shop The Playero394 km
På hotellet
General
- Internetadgang
- Sikkerhedspengeskab
Måltider og drinks
- Tørretumbler
På værelset
- Te- og kaffefaciliteter
- Vaskemaskine
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🕌
Hvilke populære seværdigheder er der tæt på det Luxury Condo Beachfront Full Kitchen Fast Wifi hotel?
Du kan besøge de højt vurderede vartegn, såsom Playa Real samt Colmado Mar Azul mini-market, der er placeret henholdsvis kun 5 og 13 minutters gang fra det Luxury Condo Beachfront Full Kitchen Fast Wifi hotel. - 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i det 4-stjernede Luxury Condo Beachfront Full Kitchen Fast Wifi hotel?
Det 4-stjernede Luxury Condo Beachfront Full Kitchen Fast Wifi hotel giver en en gratis privat parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår er udtjekning i Luxury Condo Beachfront Full Kitchen Fast Wifi hotel?
Kunder skal tjekke ud fra Luxury Condo Beachfront Full Kitchen Fast Wifi hotel ved 11:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i hotellet?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på hotellet er 230$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - ❓
Hvilken slags pool er der på det det 4-stjernede Luxury Condo Beachfront Full Kitchen Fast Wifi hotel?
Der er en swimmingpool på det 4-stjernede Luxury Condo Beachfront Full Kitchen Fast Wifi hotel.